طراحی مدار
مهندسی معکوس
برنامه نویسی میکروکنترلر
تعمیرات

طراحی مدارات انالوگ و دیجیتال

طراحی مدارات الکترونیکی و ساخت برد های چند لایه متالیزه متصل به lcd کنترل های گرافیکی تاچ در دپارتمان ای پیولند توسط متخصصین الکترونیک و کامپیوتر به صورت کاملا حرفه ای انجام میشود, می توانید با ثبت سفارش طراحی برد با مشاوره مهندسین ای پیولند محصول کاملا بهینه با استاندارد های لازم تولید نمایید.

تشریح پروژه و مشاوره فنی

طراحی شماتیک

طراحی و چاپ pcb

تهیه و مونتاژ قطعات

برنامه نویسی میکروکنترلر

اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش

ای پیولند آماده پذیرش پروژهایی از قبیل تحلیل و طراحی مدار و ساخت برد برای دستگاه های الکترونیکی می باشد, در مرحله ثبت سفارش و طراحی مدار تمامی اطلاعات از ساختار و عملکرد دقیق دستگاه از کارفرما دریافت می شود و پس از بررسی توسط متخصصین طی تماس تلفنی یا ملاقات حضوری مشاوره ایی تخصصی برای ارتقاع و بهینه سازی دستگاه به کارفرما داده می شود.

مهندس معکوس

مهندسی معکوس به مجموعه فرایند هایی گفته می شود که با هدف بدست آوردن تکنولوژی ساخت یک محصول انجام میشوند، برای انجام مهندسی معکوس روی یک دستگاه الکترونیکی نیاز به یک تیم متخصص و با تجربه است، مهمترین بخش در مهندسی معکوس دستگاه های الکترونیکی طراحی pcb، مدارات الکترونیکی و کد های نرم افزاری آن است. ایپیولند اماده اجرای پروژهای مهندسی معکوس دستگاه های الکترونیکی در کوتاه ترین زمان ممکن است.

برنامه نویسی میکرو کنترلر

برنامه نویسی میکروکنترلر با هدف کنترل و ارتباط بین اجزای مختلف دستگاه های الکترونیکی انجام میشود، برای برنامه نویسی میکروکنترلر نیاز است که به جزییات کامل پروژه اعم از مدارات و سخت افزار های استفاده شده در آن شناخت کامل داشته باشیم و همچنین فرامین و پردازش هایی که توسط میکرو انجام میشود بر اساس عملکرد و محدودیت های دستگاه باید توسط کارفرما مشخص شود.

تعمیرات

ایپیولند با افتخار خدمات تعمیرات تخصصی دستگاه های صنعتی و پزشکی را ارائه می دهد، عوامل مختلفی از قبیل نوسانات ولتاژ، خرابی قطعات، استفاده نادرست و عدم مراقبت از دستگاه موجب خرابی دستگاه های الکترونیکی می شوند. تعمیر دستگاه های الکترونیک باید توسط افراد متخصص و با تجربه انجام شود در غیر اینصورت ممکن است در هنگام عیب یابی و تعمیر دستگاه به بخش های دیگر آن صدمه وارد شود. ایپیولند با دانش عمیق در حوزه الکترونیک و تحلیل مدارات الکترونیکی در زمان کوتاهی در بهترین وضعیت دستگاه شما را تعمیر می کند